Przedsiębiorca

 • PDF
 • Drukuj

Spotkanie dla przedsiębiorców - Nowa perspektywa UE

Starosta Powiatu Wałeckiego, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu wraz ze wszystkimi samorządami powiatu wałeckiego przygotowują dokument strategiczny związany z nową perspektywą finansową Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Zachodniopomorskiego na lata 2014-20 pn. „Kontrakt Samorządowy”.

Więcej: Spotkanie dla przedsiębiorców - Nowa perspektywa UE

 • PDF
 • Drukuj

ekozysk

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją projektu: „Ekobiznes to czysty zysk! Wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie stosowania rozwiązań prośrodowiskowych” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Grupa Szkoleniowo Doradcza Europlus ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w całkowicie bezpłatnych szkoleniach z zakresu szeroko pojętych rozwiązań środowiskowych.

Projekt adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw sektora przetwórstwa przemysłowego i budownictwa z terenu całej Polski.

Więcej: Ekobiznes to czysty zysk!

 • PDF
 • Drukuj

Wsparcie w starcie.

wsparciewstarcie

Celem Programu „Wsparcie w starcie” jest rozwój przedsiębiorczości dzięki nisko oprocentowanym pożyczkom na start biznesu dla osób bezrobotnych. Pilotaż programu trwał od grudnia 2013 r. na terenie trzech województw: mazowieckiego, świętokrzyskiego oraz małopolskiego.

W ramach II etapu, który ruszył 17 listopada 2014 r., rozszerzono zasięg na cały kraj oraz rozszerzono katalog osób uprawnionych do ubiegania się o wsparcie - nie będą to już tylko absolwenci szkół i studenci, ale także osoby bezrobotne. Wszyscy, którzy skorzystają z pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej oraz ci którzy zamierzają z niej skorzystać mogą być objęci bezpłatnym doradztwem i/lub szkoleniem. Przedsiębiorcy natomiast będą mogli ubiegać się o pożyczkę na tworzenie nowych miejsc pracy dla osób bezrobotnych.

Więcej: Wsparcie w starcie.

 • PDF
 • Drukuj

Spotkanie dot. możliwości pozyskania środków UE

Zapraszamy przedstawicieli firm, przedsiębiorstw do udziału w spotkaniu skierowanym do podmiotów gospodarczych z terenu powiatu wałeckiego na spotkanie branżowe, które odbędzie się w dniu 20 lutego 2014 r. (czwartek)
o godz.12.00 w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałczu bud. nr 7 (aula).
PWSZPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu zaprasza przedstawicieli firm, przedsiębiorstw do udziału w spotkaniu skierowanym do podmiotów gospodarczych z terenu powiatu wałeckiego na spotkanie branżowe, które odbędzie się w dniu 20 lutego 2014 r. (czwartek) o godz.12.00 w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałczu bud. nr 7 (aula). Podczas spotkania zostaną omówione możliwości finansowania Państwa przedsięwzięć ze środków Unii Europejskiej w latach 2014-2020.

Więcej: Spotkanie dot. możliwości pozyskania środków UE

 • PDF
 • Drukuj

Cykl bezpłatnych szkoleń.

Cykl bezpłatnych szkoleń pn. „Profesjonalizacja zachodniopomorskich NGO” w ramach Tygodnia Aktywności. Wydział Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza na kolejne szkolenie z cyklu „Profesjonalizacja zachodniopomorskich NGO” pn. „Realizacja zadania publicznego - jak prawidłowo przeprowadzić zadanie publiczne, jak przygotować sprawozdanie z realizacji zadania”.
Szkolenie odbędzie się w Szczecinie i Koszalinie. Szczegóły znajdą Państwo w poniższej tabeli.
pz_logoCykl bezpłatnych szkoleń pn. „Profesjonalizacja zachodniopomorskich NGO” w ramach Tygodnia Aktywności. Wydział Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza na kolejne szkolenie z cyklu „Profesjonalizacja zachodniopomorskich NGO” pn. „Realizacja zadania publicznego - jak prawidłowo przeprowadzić zadanie publiczne, jak przygotować sprawozdanie z realizacji zadania”.Szkolenie odbędzie się w Szczecinie i Koszalinie.
 • PDF
 • Drukuj

Pozyskiwanie środków finansowych

liderJeżeli są państwo zainteresowani pozyskiwaniem środków finansowych na realizację projektów, służących tworzeniu nowoczesnej i dobrze zorganizowanej społeczności, stowarzyszenie „Lider Wałecki” zaprasza na szkolenie dotyczące zasad i możliwości dofinansowania przedsięwzięć.

Więcej: Pozyskiwanie środków finansowych

 • PDF
 • Drukuj

Możliwość dofinansowania

liderInformujemy o możliwości składania za pośrednictwem Stowarzyszenia Lider Wałecki wniosków o przyznanie pomocy finansowej, dla operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy dla działań  "Odnowa i rozwój wsi", "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej", "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" oraz "małe projekty" objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013r. Szczegóły w ogłoszeniach:

Strona 1 z 2