• PDF
 • Drukuj

Nasze sołectwa w sieci

Portal o Polsce
Urząd Gminy Wałcz przystąpił do projektu "PORTAL O POLSCE" w ramach, którego każde sołectwo naszej gminy otrzymało możliwość publikacji własnych treści w internecie. Wszystkie Sołectwa będą posiadały własne Profile, których struktura informacyjna będzie identyczna. Takiego rozwiązania w obecnym czasie nie ma w Polsce. Każde z nich będzie mogło promować się we własnym zakresie za pomocą wielu dostępnych na Portalu narzędzi. Zachęcamy do odwiedzenia portalu: www.portalopolsce.pl
 • PDF
 • Drukuj

Zaproszenie na debatę.

policjaKomendant Powiatowy Policji w Wałczu serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu wałeckiego na otwartą debatę społeczną na temat: "Poczucie bezpieczeństwa w powiecie wałeckim",która odbędzie się w dniu 31 października 2013 roku o godz. 16:30 w sali klubowej Wałeckiego Centrum Kultury przy Placu Zesłańców Sybiru 3 w Wałczu.
Na debatę zaproszono przedstawicieli samorządów lokalnych, a także innych podmiotów odpwiedzialnych za bezpieczeństwo  w naszym powiecie. Ma ona na celu zachęcenie Państwa do dyskusji na ten temat. Państwa uwagi wykorzystamy w naszych działaniach. Serdecznie zapraszamy.
 • PDF
 • Drukuj

Czego Jaś się nie nauczył...

kapital2Projekt "Czego Jaś się nie nauczył... Szkolenia komputerowe dla osób po 50 roku życia" oferuje całkowicie bezpłatne szkolenia komputerowe wraz z egzaminami ECDL Core lub Start. Do udziału w projekcie zapraszamy osoby po 50 roku życia, które nie potrafią obsługiwać komputera, mają miejsce zamieszkania w województwie zachodniopomorskim w gminach wiejskich, wiejsko - miejskich oraz miastach do 25tys mieszkańców. Szczegóły na stronie: www.ecdlszczecin.eu
 • PDF
 • Drukuj

eSystem Gospodarki Odpadami

segregacja2Informujemy Państwa o nowo uruchomionej stronie internetowej "System Gospodarki Odpadami" www.ug-walcz.doc.pl, która powstała w celu przybliżenia informacji i zagadnień związanych z wprowadzeniem nowego systemu gospodarowania odpadami, który będzie obowiązywał od 1 lipca 2013 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania nowej witryny.
 • PDF
 • Drukuj

Nowy wzór Deklaracji

W związku ze zmianą sposobu naliczania opłat za odbiór odpadów komunalnych poniżej publikujemy nowy wzór Deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.


WZÓR DEKLARACJI - [PDF]

WZÓR DEKLARACJI - [DOC]

 • PDF
 • Drukuj

Numery alarmowe w Polsce

Wyobraź sobie, że spacerujesz przez park w pogodny, jesienny dzień. Niespodziewanie tracisz przytomność i upadasz. Jakie są szanse, że ktoś udzieli ci pomocy? Mniejsze, niż ci się wydaje. Większość społeczeństwa w naszym kraju nie ma wystarczającej wiedzy na temat udzielania pierwszej pomocy. Można przecież zadzwonić po pomoc, powiadasz. Tutaj statystyka jest nieubłagana – według badań Komisji Europejskiej zaledwie 6 na 10 osób w Polsce zna europejski numer alarmowy, zaś tylko 6 na 100 obywateli naszego kraju potrafi wymienić numery alarmowe poszczególnych służb – policji, straży pożarnej czy pogotowia ratunkowego.

Więcej: Numery alarmowe w Polsce

Więcej…

Strona 10 z 14